Uvodní stránka

Čemu se věnuji

Mojí specializací jsou trvalky a trvalkové záhony

Trvalky si zaslouží prostor v každé zahradě i v každém zahradním stylu. Velkorysé plochy výsadeb zaručí téměř celoroční kvetení a vaši zahradu rozsvítí. Ohromí vás okamžitý efekt záhonů, celoroční dynamika i jejich rozmanitost. Každý záhon je originál, vytvořený jen pro vás a vaši zahradu.

Více o trvalkových záhonech

Jak vám pomohu

Návrh zahrady

Chcete mít zahradu podle svých představ?

Vypracuji studii vaší zahrady, doporučím vám vhodné rostliny i jejich umístění. Zahradu zrealizuji.

Ideální služba, pokud ještě zahradu nemáte, máte vyšší rozpočet a málo času na vlastní realizaci.

Před

Po

Realizace trvalkových záhonů

Chcete mít zahradu plnou kvetoucích trvalek, ale nechcete se věnovat realizaci?

Záhony kompletně zrealizuji tak, aby mohly co nejdříve rozkvést a dělat vám radost.

Ideální, pokud zahradu již máte, chcete ji oživit a nemáte na realizaci čas.

pomoc při realizaci svépomocí

Máte nápad, milujete zahradničení, ale potřebujete s realizací pomoct?

Poskytnu vám podporu v rámci konzultací, nakoupím vám rostliny, nebo vám doporučím vhodného pěstitele. Budu vaší pravou rukou při vytváření vaší vysněné zahrady.

Ideální pro ty, kteří chtějí zahradu nebo záhon realizovat sami, ale potřebují s tím pomoct.

jak to funguje

Zajedu se podívat na vaši zahradu a na základě toho doporučím, kam trvalkové záhony umístit. Nakoupím vám rostliny a dodám všechny informace potřebné k realizaci. Po vaší realizaci se na záhon přijedu podívat a doporučím vám ideální údržbu, aby kvetl co nejvíce.

Přesnou formu této služby vždy upravuji podle vašich požadavků.

online kurz

Chcete si vytvořit vlastní trvalkový záhon, nebo se naučit něco nového?

V mém online kurzu Trvalkové záhony a jejich realizace popisuji, jak si svépomocí vytvořit vlastní kvetoucí záhon.

Ideální, pokud chcete oživit svoji zahradu, milujete zahradničení, rádi se učíte a máte čas na to, se realizaci věnovat.

Více o kurzu

Máte nějaké otázky?

Ozvěte se mi

co o spolupráci říkají klienti?

DalšíPředchozí

Ze spolupráce s Radkou jsme nadšení. Navrhovala nám trvalkové záhony a celkově poradila s koncepcí zahrady. Záhony navrhla tak, že velmi citlivě zapadají do atmosféry naší zahrady, kvetou od jara do podzimu a jsou opravdu krásné. Dostali jsme seznam všech rostlin, rostliny nám také nakoupila a poradila s přípravou záhonů. Na nás bylo záhony osadit, ale nebyl problém, kdykoli jsme potřebovali s něčím pomoct. Navázali jsme společně dlouhodobý, přátelský vztah. Obracíme se ni vždy, když potřebujeme něco nového osadit, nebo provést jakékoli změny. Jednoduše se pro nás stala "rodinnou" zahradní architektkou. Její citlivý a profesionální přístup nám naprosto vyhovuje a vřele doporučujeme!

V a M Kučerovi, Brandýs nad Labem

Velmi spolehlivé profesionální jednání. Odborné znalosti, zkušenosti, flexibilita ve smyslu schopnosti přizpůsobit se změnám v zadání a časovém harmonogramu.

Pavlína Trefilová, Rokytovec u Mladé Boleslavi

Požádala jsem p. Ing. Karešovou o projekt pohodové zahrady s hodně květy a trochou užitku. Přesně pochopila moji představu a zahradu s kolegy i kompletně zrealizovala. Vše probíhalo bez sebemenších zádrhelů a ve velmi přátelské atmosféře. Zahrada je teď pro mě oázou klidu a v každé roční době mě dokáže překvapit novým pohledem. Spolupráce navíc pokračuje, mohu se na paní Radku kdykoli obrátit o radu a pomáhá mi i s celoroční údržbou. Její práci mohu jen doporučit.

Milada Poživilová, Úžice u Uhlířských Janovic

S realizací jsme byli spokojeni. Zahrada je praktická a ladí oku, příjemně se na ní žije.

Kristina Jilečková, Čelákovice

Ze zahrady jsem nadšená, nabije mě energií, když ji ráno vidím z okna, natož když do ní vkročím. Jsem ráda, že jsem výběr keřů i trvalek nechala plně na Vás a nenutila se být originálně tvůrčí :-). Prostě mi sem celá kompozice sedí jak, s prominutím, "prdel na hrnec", fakt radost pohledět. Krom toho ze všech firem, se kterými jsme během budování a vybavování domu jednali byla spolupráce s Vámi jednoznačně nejpohodovější a nejfunkčnější.

Z dopisu paní Kateřiny Pokorné, Nové Dvory u Kutné Hory.

DalšíPředchozí

Často se ptáte

V případě dalších otázek mě kontaktujte.

 • Kolik mě to bude stát?

  Cena návrhu zahrady se odvíjí od mnoha faktorů a přesnou částku se dozvíte po našem prvním nezávazném setkání. Stejně jako k vašim zahradám, i k cenám přistupuji individuálně.

  Studie střední zahrady se pohybuje kolem 35 tisíc korun, návrh trvalkového záhonu pro vás připravím od 6 tisících korun a hodinová konzultace se mnou je za 1000 korun.

 • Musím platit za naši první schůzku?

  Za první schůzku neplatíte nic a je nezávazná. Považuji za důležité, abychom si rozuměli a před začátkem spolupráce si ujasnili, jak bude probíhat a jestli o ni budete mít zájem.

  V případě, že je vaše zahrada od Brandýsa nad Labem vzdálena více než 100 km, budu si účtovat symbolický příspěvek na cestu ve výši 12 Kč/km.

 • Je prováděcí projekt součástí návrhu zahrady?

  Ne, z kapacitních důvodů prováděcí projekty nevytvářím. U menší realizace je ale možné projekt nahradit autorským dozorem a dalšími službami.

 • Který balíček online kurzu je pro mě ten pravý?

  Základní balíček je vhodný v případě, že si nejste jistí spravným postupem při realizaci trvalkového záhonu, ale rostliny byste si chtěli vybrat sami.

  Balíček Plus je podrobnější a obsahuje i mnou sestavené záhony. Máte tak jistotu, že vyberete osvědčené rostliny a výsledek bude perfektní.

Chtěli byste vytvořit zahradu, která bude hrát všemi barvami?

Zavolejte, napište.
Ráda se poznám s vaší zahradou i s vámi.

radka@zahradasradkou.cz+420 608 912 372

Odložte na chvíli rýč a ozvěte se mi.